Panele kamienne

Ich zastosowanie pozwala na szybkie, a jednocześnie profesjonalne nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Panele kamienne posiadają ciekawą strukturę, co więcej są bardzo proste w montażu, a szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że doskonale pasują do każdego wnętrza.

Do tworzenia paneli wykorzystujemy także cięte płytki granitowe. Pojedyncze paski są ze sobą łączone za pomocą żywicy poliestrowej, w ten sposób otrzymywane są całe konstrukcje, które wystarczy umieścić na ścianie. Granit to materiał wysokiej jakości, który jest odporny nawet na silną eksploatację.

Oferujemy również płytki kwarcytowe i bazaltowe. Pierwsze z nich charakteryzuje duża wytrzymałość i trwałość, dzięki czemu najczęściej używane są jako zewnętrzna obudowa budynków. Jednocześnie wykazuje również dużą odporność na plamy, co sprawia, że sprawdzi się także do dekoracji wnętrz.

Natomiast modele bazaltowe podobnie jak inne kamienie naturalne są bardzo wytrzymałe zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i odporne na zmiany temperatury. Panele wykonane z bazaltu sprawiają, że wnętrze prezentuje się niezwykle elegancko, jednak tego typu produkty mają ograniczoną gamę kolorystyczną, najczęściej można kupić je w odcieniach czerni lub szarości.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Copyright © 2018 Goja