Paski, płytki kamienne

Do tworzenia dostępnych w naszej ofercie paneli wykorzystujemy płytki kamienne. W zależności od modelu mają one różne rodzaje oraz rozmiary, dzięki czemu można tworzyć z nich dekoracje na ścianach.

Oferujemy płytki dekoracyjnebazaltowe, grafitowe oraz kwarcytowe, które dostępne są w różnych kolorach. Takie rozwiązanie pozwala na znalezienie odpowiedniego dla siebie modelu. Większość z naszych produktów można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu są one bardzo uniwersalne.

Dla osób, które wolą gładkie powierzchnie najlepiej sprawdzą się bazaltowe, które doskonale się prezentują, a dzięki temu, że podczas tworzenia są szczotkowane, nie są śliskie. Natomiast dla miłośników bardziej ozdobnych rozwiązań, najlepsze będą płytki kwarcytowe, marmurowe, a także granitowe. Można znaleźć je zarówno w wersji z połyskiem, jak i bez.

Wszystkie z naszych produktów charakteryzuje duża odporność na różnego rodzaju uszkodzenia – mechaniczne, ale także atmosferyczne. Ich zastosowanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie wysoką jakość, funkcjonalność, a jednocześnie zależy im na utrzymaniu odpowiedniego stylu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami znajdującymi się po kliknięciu w poszczególne produkty.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Copyright © 2018 Goja